Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

22 787 87 14

e-mail

rach.biuro@interia.pl

WIADOMOŚCI

Uwaga na fałszywe e-maile na temat kontroli dochodów

 

 
 

Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których autor wiadomości informuje o ujawnieniu ukrytych dochodów i kontroli podatkowej.

 

Nie należy otwierać wiadomości, ani załącznika oraz odpowiadać na e-mail nadawcy. Załącznik może zawierać zainfekowany plik.

Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność!

Poniżej przykład treści fałszywego e-maila (oryginalna pisownia):

Dzień dobry,
W trakcie naszych kontroli ujawniliśmy ukrycie Pana/Pani dochodów, w związku z czym będzie przeprowadzona kontrola podatkowa.
Dokument wskazujący na naruszenia o składaniu fałszywego dochodu załączony w e-maile.Sankcja na przeprowadzenie ściągania podatkowego również jest załączona do dokumentu.
Prosimy o stawiennictwo do nas do biura w dniu 18.07.2016 do 14:00 ze wszystkimi swoimi dochodami za rok 2016, a także interesują nas niektóre transakcje przeprowadzane w roku bieżącym.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefonicznie lub przez e-mail. Dane kontaktowe znajdują się poniżej, należy podać w piśmie numer sprawy "P491345" i osobisty kod.

     

administracja podatkowa

26 July 2016

News header

News content - change the look of your news.


You can add any elements, change their arrangement or event attach a normal layout to news layout. Changes made in attached layout will also be visible in news layouts.